Jakie projekty będziesz tworzył
Współtworzymy największy w Europie system zarządzania logistyką i transportem, który składa się z kilkudziesięciu usług, serwisów, aplikacji. Działamy również w obszarach turystyki i tłumaczeń oraz branży elektrycznej.
Będziesz zajmował się między innymi: tworzeniem największego w tej części Europy systemu logistycznego. Projektowaniem i developmentem mikrousług. Wsparciem technologicznym dla procesów wewnętrznych firmy klienta.
Jakie mamy potrzeby i wymagania
Wrocław, ul. Racławicka 2-4
Start: 6:00 – 9:00
Koniec: 14:00 – 17:00
umowa o pracę / B2B
NIE
3–9 osób
pokoje dla zespołów
okazjonalnie
polski
TAK
Wybrane dodatki i udogodnienia dla naszych pracowników
Atrakcyjne konferencje i szkolenia
Integracja
Ubezpieczenie Aviva
Opieka medyczna Luxmed
Śniadania firmowe
Owoce i soki
Kawa i herbaty
Multisport
Parking rowerowy
Prysznic
Playroom
Pokoje zamiast openspace'ów
Zobacz, w jaki sposób pracujemy
Rozpoznajemy potrzeby biznesu. Wspólnie ustalamy szczegóły nowej funkcjonalności.
W zespole dobieramy najlepsze rozwiązania technologiczne. Jeżeli funkcjonalność jest bardziej złożona wykonujemy PoC (proof of concept).
Raz na kwartał, całą firmą planujemy orientacyjny zakres prac na trzy miesiące. Pracujemy w Scrumie, w dwutygodniowych sprintach, które kończą się przedstawieniem aktualnego postępu przed klientem. Wewnątrz zespołu sami dzielimy się pracą i ustalamy priorytety.
Kod tworzymy zgodnie z panującymi standardami (zgodność z PSR, SOLID, KISS, DRY, wzorce projektowe), bardzo duży nacisk kładziemy na jakość kodu dlatego testy nie są dodatkiem, są obowiązkową częścią procesu. Dbamy aby funkcjonalności przetestowane były jednostkowo (przynajmniej 85% pokrycie), integracyjnie oraz funkcjonalnie. Praktykujemy code review i pair programming.
W momencie gdy przygotowany merge request z funkcjonalnością jest gotowy, przetestowany i pozytywnie oceniony podczas code review następuje jego merge do gałęzi developerskiej. Tam ponownie uruchamiane są testy. Następnie kod jest wydzielany do osobnej gałęzi w GIT, wdrażane na środowiska RC w celu zintegrowania oraz przetestowania z całym systemem.
Po pozytywnym zakończeniu testów kody wdrażane są na serwery produkcyjne.